Projekt i wykonanie: M.G.

 

Strona Główna | Zespół | Galeria | Kontakt | Nagłośnienie | Księga Gości

">

VIDEO

     Odwiedziny naszej witryny świadczą o tym, że poszukują Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej na swoją imprezę.
     W naszym repertuarze można znaleźć utwory pochodzące z różnych stron świata począwszy od tradycyjnych  polek, walców poprzez szlagiery muzyki rozrywkowej, utwory disco a kończąc na najnowszych hitach muzyki dance. Bardziej wymagający znajdą w  naszym repertuarze również tango i walca angielskiego.
     

     Podczas trwania imprez repertuar muzyczny jest na bieżąco dostosowywany do wymagań uczestników tychże imprez oraz do ich zainteresowań muzycznych. Staramy się spełniać oczekiwania każdego klienta. Dysponujemy również szerokim wachlarzem różnego rodzaju konkursów i zabaw, które doskonale wypełniają i umilają czas uczestnikom imprez weselnych i okolicznościowych. Ich ilość i rodzaj ustalany jest  oczywiście wcześniej ze Zleceniodawcą. Dobry kontakt  z  uczestnikami imprez należy  niewątpliwie  do atutów naszego  zespołu.
     

      Na  weselu  z  naszym  udziałem na pewno nie zabraknie tradycyjnych, punktów "programu" takich jak np.:  podziękowania  dla  rodziców, zabawy dla najmłodszych oraz oczepiny, oczywiście jeżeli Para Młoda nie zażyczy sobie inaczej.
      Zapraszamy Państwa  do galerii. Mamy  nadzieję, że  zechcecie Państwo  w przyszłości skorzystać z naszych usług lub bawić się  na  różnego  rodzaju  imprezach z  naszym udziałem.

 

Spotkać nas można zarówno na weselach, studniówkach, zabawach sylwestrowych, karnawałowych jak i imprezach plenerowych,

KALENDARZ IMPREZ